Ghost of Tsushima Director’s Cut PC Sürümü Resmen Duyuruldu

Sucker Punch tarafından geliştirilen ve birkaç yıl önce PlayStation 4 platformunda piyasaya sürülen açık dünya oyunu Ghost of Tsushima, PC için özel bazı özelliklerle birlikte 16 Mayıs tarihinde piyasaya sürülecek.

Oyunun Nixxes tarafından geliştirilen yeni sürümü, Iki Island genişlemeleri ve ortak çevrimiçi çok oyunculu Legends modu da dahil olmak üzere PlayStation 5 Director’s Cut sürümünde bulunan tüm özellikleri içerecek. Buna ek olarak, oyunun PC versiyonunda kilitsiz kare hızları, özelleştirilebilir fare ve klavye kontrolleri ve hem yükseltme hem de kare oluşturma için NVIDIA DLSS 3 ve AMD FSR 3 desteği, yükseltme için Intel XeSS desteği, 21:9, 32:9 ve 48:9 çözünürlük desteği ve tam DualSense desteği dahil çok çeşitli görsel seçenekler yer alacak.

Ghost of Tsushima Director’s Cut’ı Steam’de ve Epic Games Store’da istek listesine ekleyebilir ve ön sipariş verebilirsiniz. Oyunu ön sipariş verirseniz, oyun 16 Mayıs’ta yayınlandığında aşağıdaki erken oyun içeriklerine erişebileceksiniz:

  • New Game+ Atı
  • Gezgin Kıyafeti
  • Baku’nun dükkanından Kırık Zırh boyaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x